Nabídka práce

Regionální manažer pro Plzeňský, Středočeský kraj nebo kraj Vysočina

Pozice: Regionální manažer
Zveřejněno: 24. 5. 2024
Registrace uchazeče ihned

Informace o pozici

Hledáme Regionálního manažera pro naši dynamickou agenturu práce!

Jste lídr s vášní pro řízení lidí a rozvoj podnikání? Máte zkušenosti v oblasti personalistiky a touhu vést tým k úspěchu? Pak hledáme právě vás!

Co budete dělat: Řídit a rozvíjet regionální pobočku naší agentury práce Vést tým motivovaných pracovníků a podporovat jejich profesní růst Zajišťovat komunikaci mezi centrálním vedením a regionálními pobočkou Analyzovat trh a hledat nové obchodní příležitosti Optimalizovat procesy a zvyšovat efektivitu naší služby

Co od vás očekáváme: Zkušenosti na manažerské pozici, ideálně v oblasti HR nebo personalistiky Schopnost vést tým a motivovat ostatní k dosažení výjimečných výsledků Silné komunikační a organizační dovednosti Analytické myšlení a schopnost řešit problémy Flexibilitu a odolnost vůči stresu

Co nabízíme: Atraktivní platové ohodnocení a bonusy dle výsledků Služební automobil a další benefity Možnost profesního růstu a osobního rozvoje Přátelské a podpůrné pracovní prostředí

Pokud jste připraveni převzít odpovědnost za rozvoj našich regionálních poboček a chcete se stát součástí týmu, který mění trh práce, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na nabor@awagroup.cz.

Těšíme se na vaši odpověď a možnou spolupráci!